"Намітили наступні кроки": Порошенко про рух до НАТО та зустрічі зі Столтенбергом і Туском


Президент України Петро Порошенко у Брюсселі під час заходів з нагоди 10-ї річниці Східного Партнерства запевнив, що Україна рішуче й послідовно рухатиметься шляхом євроатлантичної інтеграції

Про це Порошенко заявив після зустрічі з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, передає "Укрінформ". Об этом сообщает newsmax.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Сьогодні ми мали зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом та президентом європейської Ради Дональдом Туском. У НАТО відбулися дуже важливі переговори, ми підбили підсумки минулих 5 років, чітко намітили ті наступні кроки щодо інструментів, які мають бути надані Україні, включно з Планом дій щодо членства, підтвердження рішень Бухарестського саміту та останнього Брюссельського саміту НАТО 2018 року, який проходив за моєю участю, який чітко задекларував, що двері НАТО відкриті для України", — сказав Порошенко.

Президент додав, що Україна "твердо і рішуче" продовжить реформи для вступу в Північноатлантичний альянс.

"Я подякував Генеральному секретарю і всій команді, усьому НАТО, за дуже потужну і важливу підтримку щодо збереження суверенітету та територіальної цілісності і незалежності України, і щодо впровадження реформ в сфері оборони й безпеки, які дуже високо оцінені нашими партнерами по НАТО", — підсумував Порошенко.

  • Нагадаємо, Порошенко заявив, що вбачає "підстави для оптимізму" щодо продовження санкцій ЄС проти Росії.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/13/quotnamityly_nastupni_krokyquot_poroshenko_pro_rukh_do_nato_ta_zustrichi_zi_stoltenbergom_i_tuskom”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя